Hizmetlerimiz

Qobustan Yayıncılık olarak Türkiye Türkçesi, Azerbaycan Türkçesi ve Farsça kitaplarınızı basıma hazırlıyor, yayımlıyor, Türkiye’de, Azerbaycan, İran’da satış ve dağıtımını sağlıyoruz. 

Editöryel Hizmetler

Türkiye Türkçesi, Azerbaycan Türkçesi ve Farsça kitaplar deneyimli editörlerimiz tarafından ciddi bir incelemeden geçirilerek yayına hazırlanıyor. Editörlerimizin yaptığı düzeltmeler dışında profesyonel görüş ve önerilerini de kapsamlı bir şekilde yazara sunuyoruz. 

 

Dizgi

Kitabın türüne ve konusuna uygun olarak sayfa düzeni yapılır, basıma hazırlanır.   

 

Kapak Tasarımı

Kitap içeriğine ve türüne uygun olarak ve yazarla yapılan görüşmeler sonucu deneyimli tasarımcılarımız tarafından uygun kapak tasarımı yapılır ve yazarın onayına sunulur. 

 

ISBN Başvurusu, Barkod ve Bandrol

Yayınevimiz tarafından yayınlanan kitapların ISBN, Barkod ve Bandrolleri için gerekli başvuruları yapıyoruz. 

 

Matbaa Hizmetleri

Kitaplarımızın basımı için deneyimli ve kaliteli basımevleri ile çalışmayı tercih ediyoruz. Talep durumda anlaştığımız basımevlerinin hizmetlerini paket şeklinde müşterilerimize sunuyoruz.

 

Dağıtım-Satış

Dağıtım ve satış konusunda, kitaplarınızı Türkiye, Azerbaycan ve İran başta olmak üzere dünya genelinde pazarlıyor, profesyonel dağıtım ağımızı kullanarak okurlarla buluşturuyoruz. 

 

Dijital Yayıncılık ve E-kitap 

Yazarların onayı ile kitap dosyaları e-kitap formatlarında da hazırlanabilir. Kitabı yalnızca e-kitap olarak yayınlamak isteyen yazarlarımız çalışmalarını cüzi bir ücret karşılığı e-kitaba çeviriyoruz. E-kitaplarınızı Qobustan Yayıncılık web sitesinde ve diğer satış sitelerinde ve dijital mecralarda satışa sunuyoruz. 

 

Fuar ve Tanıtım Organizasyonu

Türkiye ve diğer ülkelerde katılım sağladığımız kitap fuarlarında yazarların talebi üzerine imza günü düzenliyor, okuyucuları ile buluşturuyoruz. Kitabınızın tanıtım çalışmalarına dair çözümlerimizle size en güçlü desteği sunuyoruz.

 

Yazara Web Sitesi

Yazarlarımıza piyasaya kıyasla daha uygun bir ücret karşılığında web sitesi hazırlıyor, kendilerine devrediyoruz. 

 

Kitap Tanıtım Videosu

Yazarların talebi üzerine kendileri ve kitapları ile ilgili tanıtım videoları hazırlıyoruz. 

 

Sesli Kitap

Yazarların talebi üzerine kitaplarının seslendirilmesi yapılır, yayına hazırlanır. 

 

Dergi

Qobustan Yayıncılık bünyesinde Qobustan (Kültür, Sanat, Toplum) dergisi kısa süre sonra yayın hayatına başlayacaktır. 

Uzman ekibimizle çeşitli alanlarda ve talep edilen formatta dergilerinizin editöryel işlemlerini yapıyor, tasarlıyor, yayınlıyor ve dağıtımını yapıyoruz. 

 

Rapor ve Kurumsal Süreli Yayınlar

Kurum, kuruluş, şirket ve firmaların kurumsal yayınları, rapor ve broşürlerini hazırlıyoruz.